Ons team

Ons team

Dhr. R.G.A.M. Kalnenek – Accountant
Bereikbaar: ma t/m vr
ronald@kalnenekcpa.com

Dhr. Coen Muijrers – Assistent Accountant
Bereikbaar: ma t/m vr.
coen@kalnenekcpa.com

Elies Lentjens - Assistent
Bereikbaar: di, wo, en vr.
elies@kalnenekcpa.com

Wilma Suntjens - Loonadministratie
Bereikbaar: ma t/m vr van 8.30 t/m 12.30 uur
Wilma@kalnenekcpa.com

Jolanda Bindels – Assistent Accountant
Bereikbaar: ma t/m vr.
Jolanda@kalnenekcpa.com

Fer Rosenke – Administratie
Bereikbaar:
Fer@kalnenekcpa.com

Dick Camps – Administratie en Particulieren
Bereikbaar: di, wo van 9.30 t/m 17.00 uur do van 8.30 t/m 12.30 uur
dick@kalnenekcpa.com


Onze partners

Drs. Marcel Muijtjens – Fiscalist (generalist)
Met als specialisatie fiscaal ondernemerschap, bedrijfsopvolging, samenwerkingsverbanden en fiscale herstructurering binnen zowel de private als (semi-)publieke sector.
marcel@kalnenekcpa.com

drs. E.E.T.M. Kalnenek – Registeraccountant bij Kalnenek Accountants,
Audit, Interim en Advies
Bereikbaar via: 06 - 53 332 167
erik@kalnenekaccountants.nl